Табірний військовий збір за програмою підготовки офіцерів запасу

%d0%b2%d0%b7%d0%b2%d0%be%d0%b4_20Студенти ІІІ курсу Конотопського інституту, які навчаються за програмою підготовки офіцерів запасу на кафедрі військової підготовки СумДУ, пройшли двотижневий табірний військовий збір на базі спортивно-оздоровчого закладу «Універ» поблизу Сум. Студентам особливо сподобалися практичні заняття зі стрільби, топографічного вивчення місцевості. Крім того, навчальний взвод № 20 у вихідні спільно смажив шашлики, у вільний час грав у футбол, волейбол, теніс. В останній день для всіх учасників табірних зборів було організовано дискотеку. Військова дисципліна, чіткі вимоги, теоретичні й практичні заняття, суворе дотримання розпорядку дня, безкоштовний WiFi – майбутні офіцери-артилеристи задоволені організацією зборів!

%d0%b2%d0%ba_6 %d0%b2%d0%ba_8 %d0%b6%d1%83%d0%ba%d0%be%d0%b2%d0%b0_%d0%b2%d0%ba_3