Результати фахових випробувань

Приймальна комісія нагадує вступникам, що  рейтинговий бал для конкурсу встановлюється із врахуванням, як фахового випробування, так і середнього балу диплома.

Результати фахового випробування з дисципліни

«Основи інженерних знань» 25.07.2017

ПІБ Фаховий іспит
1. Герасько Костянтин Русланович 4
2. Штурмак Сергій Сергійович 4
3. Горбач Олександр Олександрович 4
4. Силка Владислав Ігорович 3
5. Манжай Іван Сергійович 4
6. Башук Михайло Миколайович 4
7. Молнар Сергій Васильович 3
8. Кузнєцов Віталій Андрійович 5
9. Кривенко Володимир Ростиславович 4
10. Ганжа Олександр Юрійович 4
11. Варкентін Сергій Іванович 3
12. Бондаренко Максим Олександрович 4
13. Куштурний Максим Володимирович 4
14. Остапенко Ярослав Юрійович 3
15. Цьома Роман Олександрович 4
16. Мартиненко Владислав Олександрович 4
17. Серик Ігор Володимирович 3
18. Денисова Поліна Віталіївна 4
19. Коломієць Богдан Олександрович 3
20. Свистун Ярослав Іванович 3
21. Скобликова Катерина Костянтинівна 5
22. Куценко Денис Ігорович 3
23. Вовкула Андрій Сергійович 5
24. Кушніренко Ігор Олегович 4
25. Саєнко Андрій Миколайович 3
26. Лупішко Владислав Григорович 4
27. Грибанов  Олег Віталійович 4
28. Шеремет Антон Ростиславович 3
29. Гудименко Микола Сергійович 3
30. Стукан Богдан Олександрович 4
31. Штранін Євгеній Вікторович 5
32. Тесля Олександр Олександрович 5
33. Заяць Владислав Олегович 3

 

Результати фахового випробування з дисципліни «Фізика» 25.07.2017

п/п

П.І.Б Фаховий іспит
1. Бохан Павло Сергійович 3
2. Іляшевич Валентина Михайлівна 3
3. Коцар Сергій Русланович 3
4. Сопотницький Вячеслав  Ігорович 3
5. Максимович Сергій Юрійович 3
6. Гагін Дмитро Олегович 3
7. Латін Ярослав Михайлович 3
8. Шуляк Павло Олександрович 4
9. Петренко Наталія Стефанівна 3
10. Федчун Дарина Володимирівна 3
11. Горлач Олександр  Володимирович 3
12. Ярошенко Іван Віталійович 3
13. Смага Андрій Іванович 3
14. Стрілець Валерій Юрійович 3
15. Либань Юлія Олегівна 4
16. Штранін Євгеній Вікторович 3
17. Денисова Поліна Віталіївна 3
18. Герасько Костянтин Русланович 3
19. Черкашина Тетяна Миколаївна 3
20. Галушко Олександр Олександрович 3
21. Самойлович Станіслав Ігорович 3

 

Результати фахового випробування з дисципліни «Основи економіки» 25.07.2017

ПІБ Фаховий іспит
1 Шеремет Антон Ростиславович 3
2 Савенко Юлія Дмитрівна 4
3 Куценко Денис Ігорович 3

 

Секретар комісії                                        О.Д. Динник

Поділитися