Зустріч з ветеранами

16 квітня до студентів груп ЕІ-81к, ЕІ-61к Конотопського інституту СумДУ завітали ветерани Збройних сил – Постнов Борис Григорович, полковник у відставці, голова Конотопської міської організації інвалідів війни Збройних сил та учасників бойових дій; Краснокутський Сергій Веніамінович, один із очільників громадської...

Серед переможців

У фіналі другого туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт переможцями стали студенти Конотопського інституту  Бесідовський А.О. та Погуляйло А.М., керівники – завідувачі кафедрами    Власенко Д.О. та Бурик І.П.

Цікаві зустрічі

У наших стінах  відбулась презентація нової книги непересічної особистості, Заслуженого журналіста України, поета і музиканта і письменника Руслана Горового «Усі ми родом не з Києва».

Скористайся можливістю!

Запрошуємо студентів  взяти участь у соціальній програмі Scholarship. Головний приз – грант (стипендія) у розмірі 15.000 грн. на сплату року навчання  у нашому навчальному закладі.

День науки для абітурієнтів

У Конотопському інституті за участі інститутів і факультетів Сумського державного університету відбулася презентація університету для вступників 2019 року. Детальний аналіз правил прийому, виставки і концертна програма відмічені учасниками заходу.

Конкурс для студента

Проект Scholarship пропонує оплату переможцю студентського конкурсу. Прийміть участь, перемагайте  і отримуйте грант! Форма навчання не має значення. Детальніше…