Чергова вершина

Побачив світ  підручник”Проектування цифрових пристроїв” доцента кафедри електронних приладів і автоматики Матвієнка М.П.  Щиро вітаємо Миколу Павловича із тим, що його праці у галузі електроніки стали настільними книгами для сотень майбутніх інженерів-електронників!

Святкуємо разом!

Щиро вітаємо мешканців міста із Днем міста і 75-річницею визволення міста від фашистських загарбників і запрошуємо на свято!

Старт 2018 !

Вітаємо учасників навчально-виховного процесу і, зокрема,  558 першокурсників комплексу із початком нового навчального року!

Зміни у атестації з державної мови

Сумський державний університет 09. 09. 2018 року( у неділю) проводить у м. Конотопі  о 10 годині екзамен для бажаючих отримати атестацію з державної мови. Детальніше

Вiтаємо!

Інститут вітає перших 36 студентів, які вибороли право навчатися за бюджетний кошт. Запрошуємо до приймальної комісії для укладання договорів тих абітурієнтів, котрі після зарахування  за кошти фізичних осіб будуть мати право на переведення на вакантні місця державного замовлення. Поспішайте!

До уваги вступників!

Приймальна комісія продовжує прийом документів для навчання за заочною та дистанційною формами.