Навчання і виробництво

Із 2017 року студенти інституту та технікумів за укладеними угодами між навчальними закладами та роботодавцями будуть проходити виробничі практики на підприємствах різних форм власності у тому числі за кордоном.  Такі угоди заключено у рамках співпраці між інститутом та передовими підприємствами,...

Соціальна адаптація

Випускникам курсів підвищення кваліфікації – військовослужбовцям ЗСУ вручені посвідчення державного зразка про підвищення кваліфікації в галузі інформаційних технологій.

На фініші

У інституті тривають державні іспити і захисти дипломних робіт студентів бакалаврів-випускників. Напружена пора роботи Державних екзаменаційних комісій дозволяє підбити підсумки 4 річної підготовки електронників, менеджерів, фінансистів та інженерів-механіків.

Пам’ять про звитягу

25 травня представники Варшавського університету  на чолі із ректором віддали шану подвигу українсько-татарсько-польських воїнів учасників Конотопської битви 1659 року.

Конференція до Дня науки

18 травня відбулася Науково-методична конференція  Конотопського інституту СумДУ. Найкращі роботи із 125 представлених на секціях відзначені дипломами та рекомендовані до публікаціі.

Нові горизонти “Нового дня”

17 квітня на головній площі Сумського державного університету відбулося святкування  Дня науки, яке зібрало більше тисячі учасників.  Музичним обрамленням фестивалю став виступ рок-гурту з Політехнічного технікуму Конотопського інституту Сумського державного університету «Новий день».