Чергова вершина

1-1Сумський державний університет  на VI Міжнародній виставці «Сучасні заклади освіти – 2015» відзначений Гран-Прі в номінації «Лідер вищої освіти» та сертифікатом якості наукових публікацій.

З презентацією університету виступили проректор з науково-педагогічної роботи, міжнародної діяльності та технічного забезпечення СумДУ Володимир Любчак, начальник центру вебометрії та веб-маркетингу Дмитро Фільченко.

Загалом на виставці представлені навчальні заклади різних рівнів і напрямків, наукові установи та підприємства, серед них – 750 навчальних закладів з різних регіонів України, а також заклади та агенції Польщі, Латвії, Литви, Словаччини, Естонії, Швейцарії, Франції, Великобританії, Канади, США та Молдови.

Нагородження провідних навчальних закладів, у тому числі нашого університету, відбулося під оплески широкого загалу представників освітянських установ України.