Хвилина пам’яті

хода8 травня десятки студентів інституту та політехнікуму віддали шану невідомим воїнам що загинули у 1941 та1943 роках захищаючи рідну землю. Перезахоронення відбулося  у с. Таранськім поблизу Конотопа силами пошукового загону “Отанній рубіж”.
На траурну церемонію зібралися мешканці селища, духовенство, військовослужбовці, представники міської та районної рад, громадськості та пошуковці Сумщини. Свій останній прихисток у братській могилі поблизу стели у центрі селища знайшли два невідомих солдати Великої Вітчизняної Війни.

Також у День пам’яті і примирення студенти міста вперше провели акцію   та траурною ходою, хвилиною мовчання, свічами пам’яті та квітами великої Перемоги відзначили подвиг мільйонів полеглих за Батьківщину.