Підвищення кваліфікації

Підвищення кваліфікаціїЗапрошуємо на курси підвищення кваліфікації з технічної експлуатації теплових установок та мереж. Початок занять при комплектації групи за адресою м.Конотоп, пр. Миру,24, кімн.107. Записатися у групу слухачів можно за телефонами (05447 2- 50-95 або 2-51-71). Заняття проводять фахівці Сумського державного університету.

Запрошуємо також представників підприємств до навчання та перевірки знань з питань охорони праці в енергетиці, “Правил безпечної експлуатації електроустановок споживачів”, “Правил побудови електроустановок”, інших нормативних актів з питань охорони праці. Записатися у групу слухачів можно за телефонами (05447 2- 50-95 або 2-51-71). Заняття проводять фахівці Сумського державного університету.

Підвищення кваліфікації