Друга вища освіта

На базі інституту, в Центрі заочної та дистанційної форм навчання, проводиться перепідготовка фахівців з вищою освітою та студентів старших курсів вищих навчальних закладів для здобуття другої вищої освіти.
Друга вища освіта – це освіта, яку можна отримати, якщо Ви вже маєте диплом вищого навчального закладу. У поєднанні з першою друга освіта надасть Вам можливість стати унікальним фахівцем, що бажаний як на ринку основних фахових напрямів та спеціальностей, так і у суміжних галузях. Сьогодні жорстка конкуренція перетворює другу освіту у необхідну вимогу для покращення професійних позицій, оптимізації умов кар’єрного зростання.
Перепідготовка і підвищення кваліфікації фахівців здійснюється відповідно до державних стандартів Міністерства освіти і науки України з урахуванням європейського досвіду (ліцензія МОНУ: серія АВ №395899 від 29.07.2008).

Навчання за спеціальностями

Спеціальність Кваліфікаційний рівень Кваліфікація Термін навчання Вартість навчання
Державна служба магістр магістр державної служби 1 рік 12 000 грн.
Управління проектами спеціаліст спеціаліст з управління проектами та програмами 1 рік 8 000 грн.
Економіка підприємства спеціаліст спеціаліст з економіки підприємства 2,5 роки 14 000 грн.
Фінанси спеціаліст спеціаліст з фінансів 2,5 роки 14 000 грн.
Менеджмент організацій спеціаліст менеджмент-економіст 1,5 роки 10 000 грн