Акція до Всесвітнього Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми

З метою профілактики захворювань, виховання толерантності та громадянськості у суспільстві шляхом доведення до студентів інформаційно-виховних матеріалів 3 грудня 2012 р. з ініціативи студентського активу Конотопського інституту СумДУ було проведено акцію, присвячену Всесвітньому Дню порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми
Гостем заходу стала представник Центру соціальної служби для сім´ї, дітей та молоді, фахівець соціальної роботи Неля Михайлівна Шевчук. Вона привела статистику захворюваності на ВІЛ СНІД у Конотопському районі та закликала молодь до безпечної поведінки та особистої відповідальності за власне життя та здоров’я. Фахівець привела ряд прикладів зруйнованого життя та наголосила на толерантному відношенню до ВІЛ інфікованих людей.
Також мав слово Президент Молодіжної спілки студентів КІ СумДУ Володимир Бутурлім, який висловив занепокоєність високим рівнем захворюваності дорослого населення на ВІЛ/СНІД. Він закликав учасників акції берегти своє життя та життя ближніх, адже ця біда може торкнутися кожного.
Учасники акції переглянули відеоматеріали та запалили символічну стрічку зі свічок, щоб привернути увагу громадськості до проблем життя ВІЛ інфікованих людей.

Будьмо обачними, відповідальними, толерантними….

Акція до Всесвітнього Дня порозуміння з ВІЛ-інфікованими людьми