ХІ Міжрегіональний відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні \”Від серця до серця\” відбувся!

19 квітня 2012 року у ПТ та КІ СумДУ відбувся ХІ Міжрегіональний відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні \”Від серця до серця\”, який щороку збирає у своєму колі творчу молодь від 8 до 20 років.
Міжрегіональний конкурс-фестиваль молодих виконавців патріотичної пісні «Від серця до серця» проходить кожного року в м. Конотоп з 2001 року з ініціативи ПТ та КІ СумДУ, МОС «Новий час» за підтримки відділу Конотопської міської ради у справах молоді та спорту з метою відродження й популяризації патріотичної пісні в Україні і за її межами, об’єднання зусиль педагогічних колективів навчальних закладів, державних і громадських організацій у справі патріотичного виховання юних громадян України, виявлення та підтримки талановитої та обдарованої молоді, розкриття їх творчих здібностей та виконавської майстерності, збереження славних мистецьких традицій нашого регіону, а також розвиток і закріплення дружніх, добросусідських відносин та пожвавлення творчого обміну з країнами СНД.
Тематика конкурсу-фестивалю 2012 року – «Пісня радянських часів».
Учасники виконували художній номер на вибір:
– радянська масова пісня;
– радянська та воєнна лірика (у тому числі й авторська);
– пісня з кінофільмів радянського часу.
Цього року у конкурсі-фестивалі спробували свої сили представники м. Конотоп, м. Шостка, м. Ромни, м. Суми, а також творча молодь м. Вороніж дружньої Росії.
Оцінювання велось почесним журі у складі Олени Володимирівни Шинкаренко завідувача відділу культури Конотопської міської ради, Олени Сергіївни Колесник, викладача вищої категорії вокально-хорових дисциплін Конотопської музичної школи №2 та керівника хору ветеранів МБК «Зоряний», Вікторії Миколаївни Осташко, викладача вищої категорії сольного співу Конотопської музичної школи №2, Ольги Василівни Клименко, викладача Європейського університету, одного із засновників проекту «Конкурс-фестиваль патріотичної пісні «Від серця до серця», Володимира Васильовича Малярова, міського композитора, співака, викладача Конотопської музичної школи №2.
Призові місця розподілились таким чином:

Вікова категорія 8-11 років

1.Вокально-хореографічний колектив «До-Мі-Соль-ка», ІІ місце (ЦДЮТ)
2.Муштай Максим та Чернишенко Іван, І місце (Школа №24, м. Суми)
3.Сліпченко Олександр, І місце (ЗОШ №5)
4.Євгенія Ількун, І місце (ШІ СумДУ)
5.Тріо: Голець Євген, Ковач Кирил, Шевченко Владислав, ІІ місце (ЦДЮТ)
6.Савченко Анна, ІІ місце (МУК ДК «Придонской»)

Вікова категорія 12-15 років

1.Лозін Владислав,ІІІ місце (ПТ КІ СумДУ)
2.Акуленко Лаура, ІІ місце (ШІ СумДУ)
3.Івахненко Дар’я, ІІ місце (ЗОШ №5)
4.Омельченко Євгенія, І місце (ЦДЮТ)
5.Дует у складі Савченко Анни та Воронової Ольги, ІІ місце (МУК ДК «Придонской»)
6.Манзір Ірина, (ЗОШ №5)
7.Воронова Ольга, І місце (МУК ДК «Придонской»)
8.Пономаренко Марина, ІІІ місце (СДМШ №4)
9.Ансамбль «Сузір’я », (ШІ СумДУ)
10.Тріо у складі : Лученко Вікторія, Малярова Анна, Омельченко Євгенія, І місце (ЗОШ №12)
13.Мисік Михайло, ІІ місце (ЗОШ №12)
14.Тріо «Зорецвіт», ІІ місце (СШ №2)

Вікова категорія 16-20 років

1.Калюжний Анатолій, ІІ місце (Сумський технікум харчової промисловості)
2.Шмакова Валерія, ІІІ місце (ПТ КІ СумДУ)
3.Яременко Денис,ІІІ місце (СШ №2)
4.Гребеник Антон, І місце (ПТ КІ СумДУ)
5.Рева Марина, ІІ місце (Роменський коледж)
6.Акуленко Луїза, І місце (ШІ СумДУ)
7.Діденко Аліна, ІІ місце (КІ СумДУ)
8.Шевченко Ірина ІІІ місце (Суми, Бортнянського)
9.Прихожай Олена, І місце (Сумський технікум харчової промисловості)
10.Марченко Євгеній, ІІІ місце (ЗОШ №14)
11.Юрченко Руслан, ІІІ місце (ПТ КІ СумДУ)
12.Мельник Ніна, ІІІ місце (КІПТ)
13.Пендюх Людмила, ІІІ місце (КІПТ)
14.Семенов Сергей, ІІ місце (Вороніж, «Перевесло»)
15.Ансамбль «Сузір’я », І місце (ШІ СумДУ)

Загалом у конкурсі-фестивалі прийняли участь більше ніж 70 чол., які виявили неабиякий професіоналізм та творчі здібності. Також у заході прийняли участь члени хору ветеранів війни та праці МБК «Зоряний» та вокально-інструментальний ансамбль працівників Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ.
На заході були присутні почесні гості: заступник Голови обласної ради Іван Максимович Рубенко, Міський голова Василь Іванович Дзед, заступник міського голови Тетяна Юріївна Володіна, Голова слов’янського комітету України, народний депутат України 2 та 3 скликань Микола Федорович Лавріненко, керівник фонду розвитку «Рідний край» Володимир Борисович Сахно, начальник штабу паланки Сумської МГО «Козацтво запорізьке» Василь Северин, завідувач відділу молоді та спорту Конотопської міської ради Юрій Іванович Леміш, заступник голови Ради ветеранів Раїса Антонівна Янчук та почесні ветерани війни та праці.
Організатори щиро вдячні людям, без яких захід не вийшов би настільки яскравим, а саме: адміністрації Конотопської територіальної профспілкової організації залізничників, підприємству «Дельта», відділу молоді та спорту Конотопської міської ради, Сумської паланки МГО «Козацтво запорізьке», Фонду розвитку «Рідний край».
Свято вдалося і це – найголовніше!

ХІ Міжрегіональний відкритий конкурс-фестиваль патріотичної пісні "Від серця до серця" відбувся!