КІ СумДУ – осередок краєзнавчих досліджень Конотопщини

6 грудня 2012 р. на базі КІ СумДУ відбулася Науково-практична конференція, присвячена 375-річчю заснування м. Конотопа. У конференції взяли участь краєзнавці, викладачі та студенти вищих навчальних закладів (у тому числі технікумів та коледжів), а також вчителі та учні шкіл, гімназій, училищ, працівники музеїв, бібліотек. Серед учасників були присутні почесні гості-краєзнавці з м. Суми, Києва, Глухова, тощо. Із привітальним словом і презентацією сигнального варіанту книги про історію Конотопа виступила заступник міського голови Володіна Т.Ю. Загалом у роботі конференції взяли участь 89 осіб, заслухано та обговорено 64 доповіді на засіданнях секцій:
-краєзнавчі дослідження Конотопщини;
-історія освіти;
-культурологічні дослідження Конотопщини;
-суспільні комунікації та філологія.

Конференція вирізнялася високим науковим рівнем підготовки матеріалів та їх значимість для розвитку історичної складової нашого міста.

КІ СумДУ – осередок краєзнавчих досліджень Конотопщини