Кафедрі економіки і управління 5 років

unnamedКафедра економіки і управління створена 28 грудня 2009 року згідно наказу ректора СумДУ №855-І шляхом відокремлення секції економічних дисциплін від кафедри фундаментальних та загальнонаукових дисциплін інституту.

Дисципліни, що викладаються кафедрою, слугують основою для формування майбутніх професіоналів економічних напрямків та важливою ланкою в професійному розвитку фахівців інших професій.

Щорічно студенти спеціальностей «Економіка підприємства», «Менеджмент організацій», «Фінанси і кредит», які закріплені за кафедрою, беруть участь у регіональних і республіканських конкурсах студентських наукових робіт та інститутських конференціях, виконують наукові роботи під керівництвом викладачів кафедри, результати яких друкуються в збірниках конференцій та інших інформаційних виданнях України, впроваджуються в практичну діяльність.

З моменту заснування кафедру очолює кандидат економічних наук, доцент, фахівець-практик з питань рекламної діяльності  – Власенко Дмитро Олександрович.

Ми бажаємо працівникам кафедри міцного здоров’я, гарного настрою та творчого натхнення  в їх нелегкій  справі!