Кубок ПТ та КІ СумДУ з баскетболу розіграний

Задля оздоровлення, заохочення юнаків до заняття фізкультурою, а також з метою профорієнтації школярів і учнів професійно-технічних училищ у спортивному залі закладу були проведені змагання з баскетболу за Кубок Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ.
У них взяли участь команди шкіл міста №3, 7, 9, 12 та професійно-технічних училищ № 4, 8, 20 і збірна команда студентів Політехнічного технікуму І-ІІ курсів.
Змагання розпочались 30 жовтня з урочистої частини та привітання директора КІ СумДУ В.В. Бібика та директора ПТ КІ СумДУ Т.В. Гребеник. Учасників змагання привітали святково вбрані дівчата частуванням караваями та солодощами.
Протягом двох днів команди виборювали першість. У фіналі зустрілися найсильніші команди турніру: ЗОШ №7 та Політехнічного технікуму. Переможцем стала команда ЗОШ №7. З рахунком 50:45 вона виборола кубок Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ.