Молодь за здоровий спосіб життя

23 квітня для студентів перших курсів представники Молодіжної спілки студентів Конотопського інституту провели загальну виховну годину на тему: «Здоровий спосіб життя. Змістовне дозвілля».
Президент МСС КІ СумДУ Володимир Бутурлім показав цікаву підбірку відео, розповів про вплив алкоголю, тютюну та наркотиків на здоров’я підлітків та наслідки їх систематичного вживання. Віце-президент з питань спорту та туризму МСС КІ СумДУ Субота Валерій розповів студентам про змістовне дозвілля, а саме про наукові і спортивні клуби, які функціонують на базі навчального закладу, про можливості тимчасового працевлаштування та відпочинку у літній період.
Представники студентського самоврядування закликали свої молодших колег не витрачати свій час марно, а долучатися до активної молоді закладу.