Світлі великодні справи

З ініціативи волонтерів ПТ та КІ СумДУ, членів МОС «Новий час» проведена традиційна акція для дітей-вихованців інтернатів та притулку, дітей-інвалідів нашого міста «Пасхальне диво».
15 квітня, коли всі відзначали величне свято Великодня – Воскресіння Сина Божого Ісуса Христа, діти з обмеженими можливостями теж не залишилися без уваги. Студенти-волонтери зустріли їх біля Сорокосвятської церкви. Вони разом заповнили плакат «Пасха – це…», виражаючи свої думки не лише звичайними надписами, а й яскравими малюнками. У церкві діти прослухали службу та освятили власні пасочки, отримані в подарунок. По завершенню освячення в їх очах можна було прочитати невимовну радість та щастя.
Організатори акції висловлюють щиру подяку людям, які допомогли в організації та проведенні заходу: ПП «Жигульовські солодощі», ПП «Журавель», ТОВ «Общепит», кулінарія «Дельта», ТОВ «Альфа-Л». Особливу подяку організатори висловлюють адміністрації пекарні «Стожари» та ПП «Корунд-С».

Світлі великодні справи