Відпочинок на узбережжі Чорного моря

Довгоочікуване літо для студентів-активістів технікуму та інституту розпочалося на узбережжі Чорного моря, що знаходиться неподалік від Ялти. Позаду літня сесія, а попереду тепле літо, ласкаве море, романтичні вечори та незвичайна чарівна природа Криму. А ще це цікавинки історії: музей А.П. Чехова, вулички старого міста, підніжжя гори Аю-Даг, де почута легенда про гору «Ведмедик», як її ласкаво називають місцеві жителі, легендарний «Артек».
Нікітський ботанічний сад справив на студентів яскраві враження різномаїттям кримської природи: горді чудові рози, та ніжні орхідеї і лотоси, бамбукова алея та кактусова оранжерея. Вечірня Ялта запам’яталась катерами та яхтами в морі, виставкою картин та імпровізованими концертами прямо на набережній.
Отже, повні вражень, трохи засмаглі, веселі і радісні студенти повернулись додому. На нас чекають нові пригоди, бо студентське літо тільки починається!

Відпочинок на узбережжі Чорного моря