Зі святом, бакалаври!

2 лютого 2013 року у актовій залі інституту відбулись урочистості, присвячені випуску бакалаврів Центру заочної та дистанційної форм навчання Конотопського інституту Сумського державного університету.
Вітали та вручали дипломи випускникам директор Конотопського інституту СумДУ Віталій Володимирович Бібик, директор Центру заочної та дистанційної форм навчання КІ СумДУ Сергій Васильович Осадчий, завідуючий кафедрою Дмитро Олександрович Власенко та студенти Конотопського інституту СумДУ.
Працівники та студенти закладу вітали випускників із гідно написаними та захищеними дипломними роботами, успішно складеними іспитами та отриманням такого важливого для їхнього життя освітньо-кваліфікаційного рівня вищої освіти – БАКАЛАВР. Честь та хвала вам!

Летить життя, так швидко, так далеко
Не зупинить його шалену мить.
Так летимо і ми, як ті лелеки,
В своє майбутнє для того, щоб гідно жить….