Вітаємо студентів КІ СумДУ з науковим досягненням!

diplom21 квітня 2016 р. у Шосткинському інституті СумДУ відбулася І науково-методична конференція «Освіта, наука та виробництво: розвиток та перспективи» присвячена 15-річчю заснування інституту. У роботі конференції прийняли участь студенти Конотопського інституту Бабкін Юрій  з доповіддю «Підвищення надійності пристроїв вибухозахисних систем при застосування плівкових тензодатчиків» (секція – «Системи управління та математичне моделювання») та Луценко Владислав (ЕП-21к) з доповіддю «FTIR spectra analysis of ZnSe:Eu semiconductor films» (секція – «Прикладні та фундаментальні питання природничих дисциплін») і  отримали дипломи ІІ ступеня. Вітаємо студентів та їх наукових керівників (Бурика Івана Петровича, кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача, завідувача кафедри фундаментальних і загальнонаукових дисциплін; Іващенка Максима Миколайовича, кандидата фізико-математичних наук, старшого викладача, заступника декана з наукової роботи) з науковим звершенням!