Всеукраїнський форум волонтерів в СумДУ

26 лютого 2013 р. в Сумському державному університеті відбувся Всеукраїнський форум волонтерів «Досвід волонтерської роботи вищих навчальних закладів у сфері реалізації соціальних проектів». На форумі були присутні студенти ПТ та КІ СумДУ Голиченко О. та Котлубаєв М., представники з Шосткинського інституту СумДУ, Харківського національного університету ім. В.Н. Каразіна, Харківська гуманітарно-педагогічна академія та з Полтависької обл., також запрошені Сумські ЗОШ №6, №7, №13, №25 та гімназії №1.
На форумі обговорювались питання про діяльність вищих навчальних закладів в сфері соціальної та волонтерської допомоги, зокрема акції та проекти, які проводяться, ідеї, плани на майбутнє. На захід були запрошені проректор СумДУ, представники з Міністерства соціальної політики та Червоного Хреста України.
Окрім самого форуму було організовано екскурсії для учасників до анатомічного музею Медичного інституту СумДУ. Волонтерам була надана можливість розглянути всю людську фізичну будову наживо. Також було проведено екскурсію до бібліотечного комплексу СумДУ: всіх читальних зал, пункту створення електронної картки, музею СумДУ.

Всеукраїнський форум волонтерів в СумДУ