Інтерв\’ю з директором інституту

Інтерв'ю з директором інститутуНа екваторі вступу до університетів головне -це вірно скористатися конкурсною ситуацією. Не секрет, що багато абітурієнтів не використали усі можливості подати документи доуніверситетів. Їх сподівання зробити вибір, коли конкурсна ситуація проясниться, має рацію і вже сьогодні, коли заяви подало більше півмільйона осіб, можна зробити вибір навчального закладу шанси на вступ до якого значно більші. Для цього слід скористатися посиланнями на систему Конкурс та Абітурієнт, якщо вступник подавав документи до СумДУ. Система \”Абітурієнт\” взагалі дуже інформативна. Поряд із обсягами державного замовлення до СумДУ вона дозволяє зробити дуже достовірний прогноз.
Хто може допомогти у прогнозуванні?
Це в першу чергу фахівці приймальноі комісї, які мають досвід не одного прийому. Їх поради будуть корисними, однак своі можливості слід порахувати і самому.
Дуже важливою є оцінка фінансових можливостей абітурієнта. Наприклад, виходячи із необхідності проживання в гуртожитку вартістю 300 гривень на місяць, вам необхідно за рік сплатити 4200 гривень, а харчування в столиці на день у мінімальні 50 гривень потребуватиме до 15 тис. на рік. Загальні витрати не будуть меншими 20 тис/рік або 80 тис. за час бакалаврата. Такі реаліі дозволяють при виборі місцевого вищого навчального закладу (який до речі в трійці кращих Украіни ) економити суттєві кошти. Якщо ще добавити до розрахунку виплати по стипендіі, які складуть 7400 грн/рік то економія сімейного бюджету може складати вартість сучасного нового автомобіля.
Які перспективи студентів Конотопського інституту?
По-перше всі вступають до Сумського державного університету. І всі перспективи СумДУ- наші перспективи, а саме- 800 бюджетних місць у цьому році, вступ на бюджетні місця за магістерськими програмами для всіх бажаючих, можливості навчання в аспірантурі і стажуваннях за кодоном, насичене і цікаве стдентське життя і невичерпні можливості у творчості.
По-друге Все це дозволяє нашому студенту не загубитися в столиці, отримати якісну освіту, проявити себе в науці і навчанні, в організації дозвілля і доброчинних справах, знайти роботу і з приємністю згадувати студентські роки.
Але всі ці перспективи- лише для студентів Конотопського інституту СумДУ!
Тож вибір за Вами!