Звітно-виборча конференція студентського активу КІ СумДУ

9 жовтня в Конотопському інституті СумДУ відбулась звітно-виборча конференція Молодіжної спілки студентів та Профспілкової організації студентів КІ СумДУ. На заході виступили директор КІ СумДУ В.В. Бібик та декан ФДФН Н.В. Барбара. Були заслухані звіти за робочий минулий рік Президента МСС та Голови профспілки студентів КІ СумДУ, які були визнані задовільними. На посаді Голови профспілкового комітету залишився Голобородько Євген. До складу профспілкового комітету обрано: Логвінова Андрія, Дробницю Павла, Боярчука Ростислава, Дементьєву Ольгу, Вегеру Аліну та Чернявського Павла. До складу Ревізійної комісії ввійшли: Білодід Анастасія, Жигаєва Даша та Черевко Анастасія.
Щодо студентського самоврядування закладу, то посаду відповідально секретаря зайняла Королевська Яна, віце-президента з питань зовнішньої інформації – Решетняк Ярослав, віце-президента з питань масової інформації – Єременко Вадим, віце-президента з питань спорту та туризму – Субота Валерій, віце-президента з академічних питань – Котлубаєв Максим, віце-президента з питань сім’ї та культури – Остапенко Артем, віце-президента з питань побуту та благоустрою Дементьєва Галина та Президента МСС КІ СумДУ Бутурлім Володимир. Голова Банку волонтерів – Синтюрьова Олена.
Вітаємо обраних і бажаємо плідної роботи!