1 вересня

Конотопський інститут СумДУ вітає студентів з початком нового навчального року. Навчальний процес студентів 4 курсу розпочнеться 2 вересня(moodle). Студенти 1-3 курсів розпочнуть заняття з 15 вересня.Детальніше

Шановне студентство!

2 вересня розпочинається новий 2020/2021 навчальний рік на  ІV курсах бакалаврських програм.

Заняття з першокурсниками і вступниками 2020 року та на ІІ-ІІІ курсах розпочнуться після завершення прийому 15 вересня 2020 року. Для них буде проведено 10-11  вересня вступні зустрічі у малих групах, на яких вони матимуть можливість познайомитися з представниками адміністрації, органів студентського самоврядування, викладачами, кураторами груп та один з одним. У ці дні рекомендовано поселення до гуртожитків.

Опанувавшии технології дистанційного навчання за карантинних умов ми зберегли освітній процес, виконали всі вимоги навчальних планів, забезпечили успішне проведення сесії. Але пандемія СOVID–19 триває і існують обмеження для закладів освіти. Необхідно ретельно дотримуватися соціальної дистанції, уникати скупчення людей у закритих приміщеннях, використовувати засоби індивідуального захисту, дотримуватися правил респіраторної гігієни, негайно звертатися по медичну допомогу при ознаках захворювання тощо. У СумДУ  виданий наказ «Про організацію навчального процесу у 2020/2021н.р., яким передбачений режим навчання та необхідні заходи щодо протидії поширенню коронавірусу . Наше головне спільне завдання — максимально обмежити ризики захворювання, надійно захистити здоров’я студентів, викладачів і співробітників.

У зв’язку із карантином освітній процес у інституті відбуватиметься у «змішаному форматі»: лекції, семінарські, практичні заняття проводитимуться переважно оn-line, за розкладом, а частина занять проходитиме в аудиторіях із дотриманням всіх карантинних застережень.

Перед початком занять по кожному курсу викладачі інституту оприлюднюють комплекс методичних документів (робочі програми навчальних дисциплін, анотації лекцій, умови поточного і семестрового контролю, критерії оцінювання тощо, перелік вебсервісів), з якими необхідно ознайомитися і використовувати під час навчання. Вибір інтернет-платформ залишається за викладачем.

Просимо вас  перевірити наявність у вас електронних адрес, які дозволять підключатися до on-line лекцій та семінарів і надіслати їх, ваше прізвище та групу до деканату [email protected] . Всю необхідну інформацію щодо організації освітнього процесу можна отримати в деканаті, у кураторів академічних груп та  викладачів навчальних курсів.

Безумовно, «змішаний формат» навчання потребує і від викладачів, і від студентів набагато більшої зосередженості, додаткових інтелектуальних зусиль. Водночас це можливість більш глибоко опанувати сучасні інформаційно-комп’ютерні технології професійного спілкування, тобто компетенції, вкрай необхідні в інформаційному суспільстві.

 

Вітаючи Вас із початком навчального року зичимо Вам успіхів у починаннях і власних перемог!