Вітаємо із зарахуванням!

  6 серпня  26 випускників  зараховано за державним замовленням. Ще 23 студенти претендують на бюджетні місця. Запрошуємо до приймальної комісії з оригіналами документів та для укладання договорів. Детальніше…

Увага випускникам технікумів!

Міністерство освіти дозволило вступ на бакалаврат у 2019 році випускникам технікумів на економічні спеціальності за сертифікатом ЗНО з укр. мови та літератури 2016 року. Поспішіть скористатися можливістю!

Запрошуємо на навчання

Настав час зробити правильний вибір! Конотопський інститут СумДУ запрошує до вступу! Приймальна комісія чекає на ВАС за адресою м. Конотоп, пр. Миру,26!

Випуск 2019!

Урочистості з нагоди вручення дипломів бакалавра у Конотопському інституті зібрали чарівних випускників, науково-педагогічний склад та батьків і рідних. Перегорнуто останню сторінку бакалаврського життя. Зустрічай вступників магістратура!

Пріоритети науки

Міністерство освіти і науки підтримало висунення колективу авторів, у складі якого представник інституту к.ф.-м.н Іващенко Максим, на присудження премії Верховної ради України за сучасну розробку матеріалів для оптоелектроніки. Вітаємо!