Дистанційне навчання

Науково-педагогічними працівниками із 15 жовтня 2020 року проведення занять із здобувачами освіти здійснюється за розкладом із використанням дистанційних технологій та  навчальних ресурсів  інституту та університету та засобів онлайн спілкування.

Підготовчі курси до ЗНО-2021

Запрошуємо на  ліцензовані підготовчі курси  до складання ЗНО. Випускники курсів отримають знання і сертифікат  та додаткові бали при вступі до Сумського державного університету на спеціальності технічного спрямування! Детальніше…

130 років коледжу!

Класичний коледж СумДУ святкує вагому дату. Тисячі випускників завдячують будівельному-КСТТС, електромеханічному-КЕМТ, політехнічному технікуму, а тепер класичному коледжу за свій вибір! Вітаємо колектив, студентство і випускників із знаменною подією! Успіхів вам, нових вершин і перемог, друзі!

Вітаємо колег!

З нагоди Дня працівника освіти щиро вітаємо нагороджених колег ГричановськуТ.М. та ВласенкаД.О. Детальніше

Зі святом!

Шановні друзі! Щирі вітання від колег і студентства у ці дні підкреслюють вагомість наших зусиль у нелегкій освітянській справі. Щастя Вам, перемог і звершень!

Вітання абітурієнтам!

Інститут вітає усіх рекомендованих до зарахування за державним замовленням на базі повної загальної середньої освіти із підписанням наказу ректором! Ваші мрії збулися-ВИ СТУДЕНТИ!