Проект – Працевлаштування молоді

Організація тимчасового працевлаштування молоді.
Дата відкриття проекту – 01.06.2004 року
Ініціатори проекту – Грищенко Тетяна Вікторівна

Проект - Працевлаштування молоді

Щороку в рамках проекту тимчасово працевлаштовується близько 200 чол. молоді регіону. А починалось все з малого… Дійсно, кожному студенту дуже б хотілось не лише відпочити у літній період, але й провести час з користю для себе та своїх рідних. Саме тому ідея організації тимчасового працевлаштування набула такої актуальності. Найбільш масове тимчасове працевлаштування молоді – це робота в агрофірмі «Сади України» (сільськогосподарські роботи). Ще в 2004 році троє студентів нашого навчального закладу вперше працевлаштувались на цій фірмі, і щороку кількість працевлаштованих студентів збільшувалась. Адже, перевагами такої роботи є: чітка організованість змін; порівняно висока заробітна плата; добровільність у визначенні терміну роботи; можливість поєднання робочого часу з можливістю спілкування з друзями; можливість насолодитись чистим повітрям.

Проект - Працевлаштування молоді

Але кожен студент має знати, що кожна робота має і свої недоліки. Наприклад: необхідність раннього підйому; велика кількість часу у русі; присутність бджіл; постійний контроль роботи зі сторони працівників агрофірми та працюючих студентів; проживання в умовах гуртожитку і т. д. Якщо ви готові до цього – ласкаво просимо! Робота у колі друзів на свіжому повітрі чекає на вас. З року в рік географія тимчасового працевлаштування розширювалась. До пропозицій сільськогосподарських робіт додались і «С.К. Агро» у Липоводолинському районі та агрофірма «Серго» у Харківській області. Також урізноманітнилась і специфіка працевлаштування. На разі студенти мають нагоду тимчасово працевлаштуватись на базах відпочинку Криму, у дитячих таборах відпочинку району, у організації масових акцій та заходів. Вже три роки поспіль студенти від’їздять на тимчасове працевлаштування за кордон (Польща). Приємно, що підприємцям, яким необхідні сезонні робітники є до кого звернутись і тим, хто бажає працевлаштуватись – також. Звертайтесь, вже час діяти!