Проект – Студенти – дітям

Організація та здійснення шефської роботи студентів з дітьми-вихованцями інтернатів та притулків міста.
Дата відкриття проекту – 01.05.2001 року
Ініціатори проекту – Гребеник Тетяна Вікторівна

Проект - Студенти – дітям

В рамках молодіжного соціального проекту «Студенти – дітям» у спортивній залі Політехнічного технікуму КІСумДУ проходять ігрові заняття для дітей з обмеженими фізичними можливостями. Ці діти є частково ізольованими від спілкування, більшість з них не має друзів, а ми захотіли ними стати. Ми настільки здружились, що діти тепер мають змогу чекати від когось привітання зі святом, та мають кому зателефонувати, коли стане сумно. Студенти тепер завжди поруч з тими, хто на них чекає. Можливо, в майбутньому, коли у цих дітей буде вибір – робити добро чи зло – вони згадають нас і вчинять так, як цього навчали у свій час ми… Ми дякуємо за допомогу у реалізації проекту усім тім, хто не залишився байдужим: профспілкова організація залізничників станції Конотоп, ТРК «Вежа», благодійні фонди «Відень» та «Джерело». Якщо й вас зацікавив наш проект – станьте його співорганізаторами. Ми відкриті до спілкування та співпраці.