Школа студентських ініціатив

glukhov113-14 грудня у Глухівському національному педагогічному університеті імені Олександра Довженка проходила IV Міжнародна школа студентських ініціатив. У ній приймали участь студенти з Сумського державного педагогічного університету імені А. С. Макаренка та Конотопського інституту Сумського державного університету. Метою даного заходу було зібрати в одному місці всю ініціативну молодь області. Вона включала в себе плідну роботу, корисну співпрацю та цікавий відпочинок! Учасники, почесні гості, тренінги, круглий стіл, нові знайомства, незабутні моменти!Під час заходу проходили тренінги з тем: «Мотивація особистісних змін у груповій взаємодії»; «Самоорганізація особистості у контексті формування позитивної стратегії власного життєвого простору»; «Цілепокладання і практика командоутворення»; «Особистісне цілепокладання та саморефлексія у русі арт-терапевтичних технік».

Наш навчальний заклад представляли студенти та молодіжні лідери Решетняк Ярослав та Сергієнко Богдан, представником від адміністрації був Декан заочної форми навчання КІ СумДУ Осадчий Сергій Васильович.

glukhov2

glukhov3  glukhov4