Бути гідними високого звання Студент

11 вересня у актовій залі Політеху відбулась зустріч студентів І курсу та поповнення ПТ та КІ СумДУ з адміністрацією закладу. Студенти мали можливість поспілкуватись з директором КІ СумДУ Віталієм Володимировичем Бібиком та директором Політехнічного технікуму КІ СумДУ Тетяною Вікторівною Гребеник, які підняли ряд нагальних питань, а саме: Правила внутрішнього розпорядку в закладі, заборона тютюнопаління на території навчального закладу та у громадських місцях, основи Кримінального Кодексу України, дорожнього руху, норми поведінки з правоохоронними органами тощо. Також адміністрація закликала молодь дотримуватись етики у спілкуванні та поведінці у навчальному закладі та поза ним. Першокурсники мають бути гідними високого звання Студент!