Центр заочної та дистанційної форми навчання

Директор центру – Кузьмін Дмитро Володимирович , здійснює загальне керування роботою центру, організовує роботу центру відповідно норм законодавства та стандартів вищої освіти, забезпечує співробітництво з кафедрами інституту і базового закладу в рамках організації навчального процесу в центрі, контролює виконання навчального графіку та навчальних планів.

kuzmin

Контакти: місце роботи ауд.108;
роб.телефон 05447-6-64-39
E-mail: [email protected]

Методист центру заочної та дистанційної форм навчання Соловйова Тетяна Миколаївна– контролює виконання навчальних (семестрових) планів; веде нормативну базу документів, розробляє накази на зарахування, переведення, поновлення, відрахування та інші розпорядження; організовує перезарахування предметів у випадках передбачених відповідним положенням СумДУ; замовляє та видає документи про отриманий рівень освіти; контролює заповнення і своєчасність екзаменаційних, залікових та додаткових відомостей; оформляє зведені результати навчання в академічних групах; співпрацює з бухгалтерією і студентами з питань оплати за навчання. Оформляє і надає студентам виклики на сесію та практики.

Контакти: місце роботи каб.116,
роб.телефон 05447-2-50-95

моб.тел 097-438-28-00

4Y41GAquHZMШевченко А.В.

Диспетчер Шевченко Анна Віталіївна – веде електронну базу контингенту студентів; складає розклади на сесії та консультації; вносить зміни до складених розкладів; передає поточну інформацію на сайт інституту; співпрацює з центром заочно-дистанційної форм навчання СумДУ в плані зайнятості викладачів; роздруковує екзаменаційні, залікові та додаткові відомості; підготовлює до видачі документи про освіту(додатки до дипломів); забезпечує поточною інформацією стенди центру; контролює ведення журналів академічних груп.
Контакти: місце роботи каб.118;

Центр заочної та дистанційної форми навчання

Федчун О.І.

Фахівець Федчун Олена Іванівна – здійснює реєстрацію контрольних, курсових, дипломних робіт; забезпечує роботу електронної бібліотеки та бази даних з навчальних предметів; організовує проведення тестування в комп’ютерному класі; допомагає в копіюванні електронної форми навчальних матеріалів; зберігає і видає друковані методичні матеріали центру; перевіряє правильність і своєчасність заповнення залікових книжок студентів.
Контакти: місце роботи каб.109.