День науки

DSCN0016 У середу, 6 квітня, на базі Конотопського інституту Сумського державного університету та Політехнічного технікуму в рамках Дня науки відбулася зустріч випускників шкіл міста та Конотопського району з представниками факультетів Сумського державного університету. До уваги учнів і вчителів були представлені сучасні розробки факультетів Електроніки та інформаційних технологій, Технічних систем та енергоефективних технологій, вікторини та конкурси від Навчально-наукового інституту фінансів, економіки та менеджменту ім. О. Балацького, Факультету іноземної філології та соціальних комунікацій, Юридичного факультету, технологічні винаходи Медичного інституту Сумського державного університету. Взяли участь у заході й кафедри Конотопського інституту.
Гості з цікавістю слухали та брали участь у презентаціях, які проводили працівники кафедр технічних спеціальностей. Переможці вікторин і конкурсів отримали солодкі призи.

Згодом в актовій залі Політехнічного технікуму випускники ознайомилися з умовами прийому до ВНЗ у 2016 р., особливостями навчання в Сумському державному університеті та Конотопському інституті, про які їм розповіли представники університету, начальник відділу довузівської підготовки Зимак Юрій Анатолійович, відповідальний секретар приймальної комісії Васькін Роман Анатолійович, директор Конотопського інституту Бібик Віталій Володимирович та директор технікуму Гребеник Тетяна Вікторівна.

Завершальним акордом заходу стали виступи представників художньої самодіяльності студентів. Бажаємо одинадцятикласникам правильно обрати подальший шлях у житті й чекаємо в стінах нашого закладу!

DSCN0045