День відкритих дверей

priyom19 жовтня  о 9 год у Конотопському інституті під час Дня відкритих дверей відбудуться організаційні збори курсів з підготовки до зовнішнього незалежного оцінювання. Абітурієнти 2015 року вже замислюються про своє майбутнє і  обирають підготовку на курсах  в інституті. Конотопський інститут СумДУ є базовим закладом для проведення зовнішнього незалежного оцінювання в регіоні. У навчальному закладі проходить реєстація на ЗНО, пробне тестування та безпосередньо зовнішнє незалежне оцінювання.
Для підготовки до успішного складання зовнішнього незалежного оцінювання та адаптації до умов здачі ЗНО в інституті працюють підготовчі курси, які мають ліцензію Міністерства освіти і науки на підготовку до вступу у вищі навчальні заклади.
Як правильно обрати предмети для сдачі зовнішнього незалежного оцінювання? У школах рекомендують обирати предмети, з яких у школярів гарні оцінки. Правильно спочатку обрати спеціальності для вступу, потім відповідні предмети і, якщо існують труднощі у вивчені цих дисциплін, необхідно обрати відповідні курси і підготуватись до тестування. Підготовчі курси спрямовані саме на те щоб підготувати до тестування.
В програмі курсів передбачено як опрацювання теоретичного матеріалу так і проведення регулярного контролю, написання пробних тестувань, максимально наближених до основного тестування. На базі інституту проводяться тренувальні тестування розроблені викладачами СумДУ.
Крім того, випускники курсів отримують пільги при вступі до Сумського державного університету. А саме при вступі на інженерно-технічні та природничо-математичні спеціальності нараховуються додаткові 20 балів з математики або фізики в залежності від того, який предмет є профільним. Це дає можливість піднятись на багато кроків у рейтинговому списку і вступити на бюджетну форму навчання.