Дистанційні курси – довідка

ОНОТОПСЬКИЙ ІНСТИТУТ СУМСЬКОГО ДЕРЖАВНОГО УНІВЕРСИТЕТУ з метою надання допомоги абітурієнтам у підготовці до зовнішнього незалежного оцінювання, вступу до університету та успішної адаптації до навчання у вищому навчальному закладі проводить набір на підготовчі курси за дистанційною формою навчання. Заняття на курсах проводяться за програмами тестування Українського центру оцінювання якості освіти (УЦОЯО). Для слухачів підготовчих курсів проводяться пробні тестування за завданнями складеними відповідно до технічних характеристик тестів УЦОЯО. Якщо Ви маєте доступ до Інтернету і читаєте ці рядки – запрошуємо Вас на курси.
Курси проходять і за очною формою навчання, але якщо Ви щосуботи не можете приїхати до м. Конотопа, то ці дистанційні курси допоможуть Вам вступити до університету.
Як записатися на курси?
Заповніть анкету-заяву у розділі «Реєстрація». Обов’язково вкажіть Вашу електронну пошту та номер мобільного телефону – ми Вам надішлемо ПАРОЛЬ, який разом із Вашим ЛОГІНОМ дасть змогу працювати із базою даних.
Навіщо курси?
Курсанти, що успішно закінчили підготовчі курси отримують, згідно Умов прийому до вищих навчальних закладів у 2012 році, додаткові бали, що враховуються при зарахуванні до університету.
Навчання на курсах платне. Вартість оплати на курсах буде визначена до їх початку. Фахові викладачі перевірять Ваші роботи та електронною поштою нададуть Вам роз’яснення та рекомендації. Якщо Ви успішно склали тести чи тему – це відображається у розділі «Інформація про успішність».
Як оплатити навчання на курсах?
Перерахуйте кошти із будь-якого відділення банку або поштового відділення на рахунок:

р/р 31253272210111 код 24020208 в ГУДКУ у Сумській обл.
МФО 837013 код виду доходу 25010100
за дистанційні курси, прізвище, ім’я

(ПРІЗВИЩЕ ВКАЗУЙТЕ ОБОВ’ЯЗКОВО!!!)

Отримавши кошти ми надішлемо Вам ПАРОЛЬ і Ваше прізвище з’явиться у розділі «Інформація про успішність».
Це дасть змогу Вам надсилати електронною поштою відповіді на тести та запитання, отримувати консультації, тощо. По закінченню курсів Вам буде надіслано відповідний документ, що дає право врахувати зазначену в ньому додаткову кількість балів при вступі до Сумського державного університету.
Довідки за телефонами: (05447) 2-39-91, 2-25-06
Увага! Забороняється розголошувати власний ПАРОЛЬ для доступу до Завдань. Довідка про закінчення курсів буде видана лише власнику ПАРОЛЯ.
Графу ПІЛЬГА заповнюють учні-сироти, позбавлені батьківсьго піклування, чорнобильці та інші категорії, повний перелік яких можна знайти в “Умовах прийому до ВНЗ у 2012 році”. Таким курсантам доступ надається безкоштовно.

%d bloggers like this: