До Дня толерантності

15 листопада 2016 р., напередодні Дня толерантності, для студентів першого та другого курсів Конотопського інституту СумДУ бібліотекарем Амеліною Т. В. було проведено урок доброти «Доброта врятує світ».
Людяність, милосердя, добро… Такі знайомі слова. Усе частіше ми говоримо про них, а чи кожна душа відкрита для добра? Про це вели мову ведучі Анатолій Бесідовський, студент групи Е-51к, та Сімонова Влада, студентка групи Ф-61к. А ще на заході йшла розмова про конкретні справи, які виявляють толерантність людини. Присутні переглянули відеороліки «Студенти Конотопа облаштували ігрові майданчики», проект «Зелена хвиля», «Політех за мир». Для присутніх була підготовлена книжкова виставка «Добро в твоєму серці».
Із давніх-давен закономірним вважалося допомогти знедоленому, нещасному, поділитись шматком хліба, дати притулок, захистити старість та немічність, порятувати хворого або каліку. Наш навчальний заклад учить студентів бути не тільки гарними спеціалістами, а ще й чуйними, добрими людьми. Важливо наповнити життя теплотою, увагою до людей, які живуть поряд.
Давайте будемо милосердними до тих, хто плаче й страждає, до тих, хто потребує нашої уваги!

img_0506-1