Діяльність профкому працівників освіти

З метою забезпечення організованими формами відпочинку і оздоровлення працівників Конотопського інституту СумДУ та їх дітей профкомом профспілки працівників освіти і науки було організовано 19 лютого 2011 року відвідування аквапарку «Термінал» в м.Бровари Київської області.
Під час організації заходу у членів профкому виникали сумніви які були пов’язані з різними факторами: температура повітря, тривалість поїздки, фінансова сторона заходу та інше. Проте завзятість членів нашого колективу, їх ”педагогічний авантюризм ‟, прагнення знайомства з новим спонукали профком до проведення заходу. І не даремно.
Вирушивши о 8 годині в напрямку Броварів, не встигнув обговорити робочі та сімейні моменти, поснідав домашніми бутербродами незчулись як опинились в потрібному місті об 11-30.

Діяльність профкому працівників освіти

Враховуючи, що група наших працівників вперше відвідувала аквапарк, нас зустріла представниця закладу, яка до речі виявилася сумчанкою і дуже добре знає наш університет, і провела нам вступний інструктаж на тему «де і що знаходиться, як себе поводити в різних ситуаціях» після чого всі з нетерпінням рушили до аквазони.
А там нас чекало справжнє диво. Температура повітря становила 30-32оС, температура води – 28оС. А її було в достатку, бо кожен міг знайти для себе водні процедури за уподобанням. В аквапарку два басейни з елементами джакузі, басейн з імітацією морських хвиль, окремо створені для повної релаксації джакузі, шість різноманітних водних гірок з різними категоріями складності, турецька та фінська сауни, ліжаки для відпочинку та багато чого іншого. Всі ці послуги оплачуються при вході і надаються далі безкоштовно.
За додаткову плату можна відвідати масажні кабінки, буфети на воді, соляну та фіто сауни, в яких природничо-кліматичні умови сприяють ефективному відпочинку, відновленню сил та зміцненню імунної системи організму. Разом з чистим повітрям, насиченим киснем та запахом хвої, солями цілющого озера, штучні природні умови сприяють проведенню ефективного кліматолікування.
3 години збігли швидко, проте і втома від активного відпочинку почала проявлятись. Мабуть саме тому група з задоволенням перепочила та пообідала в одному з придорожніх кафе. І зразу справи стали веселіше. За співами та сміхом не помітили як знову були в м.Конотоп. Захід частково був профінансований за допомогою рахунка профспілки, яку після звернення комітету інституту надав профспілковий комітет університету, і частково за рахунок самих членів колективу.
На завершення поїздки всі одноголосно висказали думку про необхідність продовження подібних заходів, до чого і зобов’язались представники профкому.

%d bloggers like this: