ТіУ – Бази практик і працевлаштування

Кафедра активно працює над питаннями працевлаштування студентів та випускників. На сьогодні, понад 15 підприємств, установ та організацій є не лише замовниками кадрів, які готуються у навчальному закладі, але і партнерами у підготовці фахівців та науково-технічному співробітництві. Запроваджена та розвивається система моніторингу працевлаштування та кар’єрного зростання випускників.

У 2017 р. було укладено договір про співпрацю з ПрАТ “Роменський завод Тракторзапчастина”, зокрема здійснюється проходження виробничої практики з оплатою праці студентів. У 2019 році розширилася співпраця із “ПАТ Конотопський арматурний завод” та “ПАТ КРМЗ” на базі яких розпочалася робота зі створення філій кафедри ФЗНД. У рамках співробітництва із Конотопським ІТ-кластером  передбачено різні проекти, зокрема із створення гуртків робототехніки на основі Arduino.

Випускники спеціальності 131 «Прикладна механіка» за освітньою програмою «Технології машинобудування» отримують призначення на підприємства та наукові установи Сумської області. Основними замовниками фахівців є такі підприємства та установи: ТОВ «Мотордеталь-Конотоп» (м. Конотоп); ПАТ «Конотопський арматурний завод» (м. Конотоп); ПАТ «Конотопський механічний завод» (м. Конотоп); ДП «Конотопський авіаремонтний завод «Авіакон» (м. Конотоп); ПАТ «Роменський завод «Тракторозапчастина» (м. Ромни); ПАТ «Сумське машинобудівне науково-виробниче об’єднання» (м. Суми); ПАТ «Сумський завод «Насосенергомаш» (м.Суми); концерн «Нікмас» (м. Суми); ТОВ «Промислова компанія «Енергомаш» (м. Суми); ТОВ «Гідромашбуд» (м. Суми); ТОВ «ТРІЗ» (м. Суми); ТОВ «Сумський машинобудівний завод» (м. Суми); дочірнє підприємство «Завод обважнених бурильних і ведучих труб» (м. Суми).