Головна задача – соціальний захист тих, хто цього потребує

Головна задача – соціальний   захист тих, хто цього потребує
Однією з найвищих соціальних цінностей держави є соціальний захист дітей-сиріт і дітей, позбавлених батьківського піклування.
2 квітня відбулась зустріч студентів пільгових категорій ПТ та КІ СумДУ з представниками служби Конотопської міської ради у справах дітей та Конотопського міського центру соціальних служб для сім\’ї, дітей та молоді. Відповідальні представники служб ознайомили присутніх з основними правами та можливостями соціального захисту осіб зазначених категорій. Студенти мали нагоду задати всі питання, які їх турбують та розширити свій кругозір щодо власних можливостей.
Маємо знати та користуватися всіма правовими, організаційними, соціальними засадами та гарантіями державної підтримки дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування.