ІХ ЩОРІЧНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ ВИКЛАДАЧІВ, СПІВРОБІТНИКІВ І СТУДЕНТІВ

29 березня в Конотопському інституті відбулась ІХ щорічна науково-методична конференція викладачів, співробітників і студентів. На пленарному засіданні з привітальним словом виступив директор Конотопського інституту СумДУ Бібик Віталій Володимирович. Були заслухані доповіді заступника міського голови Володіної Тетяни Юріївни про основні напрями розвитку наукових досліджень у місті Конотопі та заступника директора КІ СумДУ з накової роботи Лєпіхова Олександра Івановича про досягнення у наковій діяльності інституту за минулий рік.
В роботі конференції прийняли участь близько 200 осіб, які працювали на 8 секціях. Було зроблено більше 100 доповідей на різну тематику.
За результатами роботи учасникам були вручені дипломи.

На секції «Економічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення» – І ступеня – Шамардіна К.В. (керівник Зубко К.Ю.); ІІ ступеня – Макаренко С.В. (керівник Олех А.П.), Гордієнко Я. (керівник Хричіков О.Ю.); ІІІ ступеня – Вегера Н.Ю. (керівник Скрипніченко О.П.), Лютий І.І. та Завалій Д.В. (керівник Щербина О.В.), Дерезюк О.О. (керівниек Короткевич В.М.).

На секції «Сучасні аспекти теорії та практики менеджменту» – І ступеня – Науменко А.М. (керівник Весперіс С.З.); ІІ ступеня – Федченко А.О., Єлісаренко С.І., Ляшенко В.С.; ІІІ ступеня – Нестеренко А.С. (керівник Власенко Д.О.), Гребеник Я. (керівник Васьковська С.І.).

На секції «Використання сучасних комп’ютерних технологій» – І ступеня – Новачинський Ф.Ф. (керівник Бараболіков В.М.); ІІ ступеня – Баранов О.В. (керівник Зенченко О.А.); ІІІ ступеня – Котлубаєв М.Є. (керівник Лєпіхов О.І.).

На секції «Екологізація виробництва, ресурсозбереження» – І ступеня – Руденко В.В. (керівник Володимирова Н.В.); ІІ ступеня – Рудецька О.В.; ІІІ ступеня – Гавро А.Ю. (керівник Алєксєєва Ю.М.).

На секції «Нанотехнології та автоматика» – І ступеня – Котлубаєв М.Є. (керівник Лєпіхов О.І.); ІІ ступеня – Волков С.О. (керівник Шолопутов В.Д. ); ІІІ ступеня – Грищук О.С., Хоменко Л.Ю., Макуха З.М. (керівник Великодний Д.В.).

На секції «Педагогіка та методика викладання» – І ступеня – Бадьор І.В.; ІІ ступеня – Строга Н.М. (керівник Дрофа В.О.); ІІІ ступеня – Вегера А.М. (керівник Маслова О.В.).

На секції «Журналістика та філологія» – І ступеня – Прилепко К. (керівник Платонов О.І.), Кулішова А., Пасько К., Дорош А (керівник Пасько І.А.); ІІ ступеня – Сергієнко Є.(керівник Юрченко Т.О.), Сошко А.А. (керівник Олех А.П.); ІІІ ступеня – Жуков П., Годунов І. (керівник Зуєнко Т.М.), Фесенко А. (керівник Барбара Н.В.).

На секції «Краєзнавство та культурологія» – І ступеня – Лінчак А.І.(керівник Олех О.П.), Фесенко А.П. (керівник Завалій Л.П.); ІІ ступеня – Пономаренко О.В. (керівники Осадчий Є.М., Олех О.П.), Семеренко В.С. (керівник Євтушенко А.В.); ІІІ ступеня – Ханенко Д.В. (керівник Ганжа В.Б.), Нестеренко Р.В. (керівник Ганжа В.Б.).

Відзначаючи успішність конференції були ухвалені рішення:
– направити найкращі роботи студентів на Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт,
– рекомендувати до друку збірник тез,
– активізувати краєзнавчі та журналістсько-філологічні дослідження та провести у вересні 2012 року науково-практичну конференцію гуманітарної спрямованості присвячену 375 річниці м. Конотопа,
– клопотати про включення у 2013 році конференції КІ СумДУ до переліку Всеукраїнських,
– заохотити студентів-учасників конференції,
– відзначити активність учнів-пошуковців міської гімназії та спеціалізованих шкіл І-ІІІ ст. № 3, № 9 та № 12. Рекомендувати відділу освіти міської ради відзначити керівників та учасників.

ІХ ЩОРІЧНА НАУКОВО-МЕТОДИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ  ВИКЛАДАЧІВ, СПІВРОБІТНИКІВ І СТУДЕНТІВ