Конференція студентського самоврядування

Конференція студентського самоврядування
28 лютого відбулась конференція студентського самоврядування Конотопського інституту СумДУ та його структурних підрозділів «Проблеми та перспективи розвитку», де було обговорено ряд нагальних питань, які турбують та цікавлять студентство.
Приємно, що перша вагома конференція зібрала велику кількість студентського активу, молодіжних лідерів та представників адміністрації.
У рамках заходу директор КІ СумДУ вручив грамоти студентам, які зайняли призові місця у І етапі Всеукраїнських олімпіад з різних предметів та волонтерам, які посіли І місце у міському конкурсі «Добро починається з тебе»
Присутні змогли почути виступи Президента Молодіжної спілки студентів КІ СумДУ Володимира Бутурліма про основні засади діяльності студентського самоврядування в закладі та Президента Молодіжної спілки студентів Політехнічного технікуму КІ СумДУ Дмитра Трофимчика про основні досягнення та перспективи закладу очима студентів (організацію змістовного дозвілля молоді). Також до слова було запрошено віце-президента з питань спорту та туризму Молодіжної спілки студентів КІ СумДУ, випускника Політеху, кандидата у майстри спорту з настільного тенісу Валерія Суботу з доповіддю «Можливості самореалізації молоді в закладі», про діяльність студентського самоврядування у гуртожитку №3 розповіла його староста Наталія Топчій – «Діяльність студради в гуртожитку як актуальна складова функціонування студентського самоврядування закладу». Колеги з Індустріально-педагогічного технікуму поділися досвідом організації студентського самоврядування в їхньому закладі. Про досвід організації діяльності студентського самоврядування в навчальних закладах міста повідала представник Міського студентського парламенту, який координує діяльність ОСС у місті.
Завершальним пунктом конференції стало спілкування у ракурсі «гарячий мікрофон». Кожен студент зміг задати нагальні питання адміністрації закладу та молодіжним лідерам. Окреслені питання мають бути оговорені на спільних засідання студентського активу та адміністрації у Політехнічному технікумі та Конотопському інституті СумДУ.
Розвиток студентського самоврядування у вищих навчальних закладах є важливою умовою вдосконалення навчально-виховного процесу. Органи самоврядування, узагальнюючи пропозиції студентів про поліпшення навчально-виховного процесу, можуть і повинні ефективно сприяти раціональному використанню навчального та позанавчального часу, впровадженню активних форм і методів самостійної роботи, організації корисного відпочинку та дозвілля.

Конференція студентського самоврядування