Конотопському інституту СумДУ – 20 років!

8 червня 2001 року було створено Конотопський інститут Сумського державного університету, створено як відповідь на потреби розвитку ще зовсім молодої незалежної України, потреби кадрового забезпечення північно-східного регіону України, потреби будівництва ринкової економіки. Підґрунтям були давні традиції вищої освіти в регіоні і амбітні цілі у розвитку Сумського державного університету.

І весь цей час, усі ці 20 років, ми у пошуку. Разом із першопрохідцями у розбудові інституту, першими менеджерами Шинкаренко О.Г., Литвин О.І., Сучко Н.О., Єльковою Н.І., Забугою І.В. і науково-педагогічним персоналом Ігнатенком В.В., Головатим М.О., Лєпіховим О.І., Коржом М.О., Черняком В.А. створювалася інфраструктура, лабораторії, започатковувалася наукова діяльність, з’явилася науково-методична конференція, яка об’єднала сотні юних і досвідчених науковців, а головне з’явилися студенти, яких  так потребувала тоді наша держава.

І поряд із досвідченими і авторитетними з’явилися молоді, амбітні, ініціативні завідувачі кафедр, молоді вчені, викладачі-науковці і студенти, переможці Всеукраїнських конкурсів.

Сьогодні у доробку інституту  більше 35 підручників, посібників і монографій, 28 співробітників і студентів отримали наукові ступені і вчені звання, створена інформаційно-технічна інфраструктура, яка дозволила у часи викликів гідно забезпечити навчальний процес і бути на крок попереду. Забезпечується реакція на виклики сьогодення і розвиток території, реалізуються проекти в освіті впродовж життя, тощо.

20 річчя інституту – це час становлення нашого університету в числі провідних кращих навчальних закладів України.

Ми пишаємося своїм внеском у розбудову університету і ставимо перед собою нові завдання у якості освіти, інтеграції у академічну спільноту і забезпечення академічної мобільності.

Інституту – лише 20!