Науково-методична конференція

_DSC0047 - копия24 квітня відбулася науково-методична конференція Конотопського інституту СумДУ.

Участь у роботі конференції взяли 214 викладачів та студентів вищих навчальних закладів, а також вчителів та учнів шкіл, гімназій, працівників музеїв,  краєзнавців. Учасники отримали сертифікати і нагороди за кращі роботи.

ХІ щорічна конференція викладачів, студентів і співробітників Конотопського інституту СумДУ традиційною відбулась навесні 24 квітня 2014 року. Крім викладачів та студентів інституту, в заході взяли участь викладачі, аспіранти та студенти Сумського державного університету, Політехнічного та Індустріально-педагогічного технікумів, Шосткінського інституту СумДУ, Сумського державного педагогічного університету ім. А. С. Макаренка, Глухівського національного педагогічного університету ім. О.Довженка, учні Малої академії наук та вчителі м. Конотопа.

Із вступним словом до учасників та гостей конференції звернувся директор Конотопського інституту СумДУ, к.ф.-м.н. В.В. Бібик, який відмітив важливості залучення молоді до наукових досліджень для підготовки конкурентоспроможних фахівців. На пленарному засіданні виступила заступник декана з наукової роботи к.е.н. Весперіс С.З. з доповіддю про результати наукової діяльності студентів КІ СумДУ.

Сучасні умови висувають високі вимоги щодо формування фахівця нового рівня, людини творчої, яка має не лише запас теоретичних знань, але й ґрунтовну практичну підготовку. Саме це можливо за умови участі у наукових конференціях, де студенти роблять перший крок до науки. Студентській громаді КІ СумДУ є чим пишатись. В 2013-2014 році студенти інституту приймали участь у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт, на який було направлено 18 робіт, студентських предметних олімпіадах, у конференціях різного рівня. У підсумку отримали 3 призових місця за участь у конкурсі студентських наукових робіт (Жуков Павло, Мазепа Олександр, Рєзнік Владислав), 2 відзнаки конкурсної комісії (Остапенко Олександр «за оригінальний підхід у вирішенні задач дослідження», Решетняк Ярослав «за новітні наукові погляди у галузі мистецтвознавства»), перемога у відкритому студентському науково-практичному семінарі «Хімія: наука і практика» (Мороз Віктор).

Застосування дослідницького підходу в навчанні спрямоване на становлення у студентів досвіду самостійного пошуку нових знань і використання їх в мовах творчості, на формування нових пізнавальних цінностей студентів і збагачення їх пізнавальної ціннісної орієнтації.

В роботі конференції прийняли участи 230 осіб, які працювали на 6 секціях. Було зроблено 140 доповідей за різною тематикою.

За результатами роботи секції всі учасники отримали сертифікати, найкращі роботи були нагороджені дипломами.

На секції «Економіка та управління (підсекція економіка, фінанси)»:

І ступеня – учень Конотопської СШ № 12 Ющенок М.О. (керівник Олех А.П.),

ІІ ступеня – студент КІ СумДУ Наталич Ю. (керівник Весперіс С.З.),

ІІІ ступеня – учень Конотопської міської гімназії Шерепа А.О.. (керівник Хричіков О.Ю.)

На секції «Економіка та управління (підсекція маркетинг та управління)»:

І ступеня – учень Конотопської СШ № 3 Левченко А.С.,

ІІ ступеня – студент ІПТ КІ СумДУ Опалько Ю.М. (керівник Короткевич В.М,), студент КІ СумДУ Зюзькова Н.О. (керівник Власенко Д.О.)

ІІІ ступеня – учень Конотопської СШ № 3 Таперік О.А. (керівник Олех А.П.), учень Конотопської міської гімназії Богачек Є.М. (керівник Олех А.П.)

На секції «Культурологія, філологія, краєзнавство та право»

І ступеня – учень Конотопської міської гімназії Філь А.М. (керівники Олех А.П., Якушев І.Ю.), студент КІ СумДУ Решетняк Я.В. (керівник Завалій Л.П.), учень Конотопської ЗОШ № 10 Барабаш Л.В.

ІІ ступеня – учень Конотопської ЗОШ № 10 Рябєва А.А., учень Конотопської СШ № 3 Савченко А.В.

ІІІ ступеня – учень Конотопської СШ № 12 Вітліна М.О., учень Конотопської СШ № 3 Клюшник К.С. (керівник Олех А.П.)_DSC0022

На секції «Математика, інформатика та захист інформації»:

І ступеня – студенти ІПТ КІ СумДУ Сучко Ю.І., Лоос І.Г. (керівник Бараболіков В.М.),

ІІ ступеня – учень Конотопської ЗОШ № 10 Олексенко О.М.,

ІІІ ступеня – студент КІ СумДУ Дмитренко М.М. (керівники Маслова О.В., Шолопутов В.Д.)_DSC0027 - копия

На секції «Прикладні науки про природу»:

І ступеня – учень Конотопської міської гімназії Леміш І.Ю. (керівник Чорній Л.Й.),

ІІ ступеня – учень Конотопської ЗОШ № 10 Манько Н.С. (керівник Бойко І.М.),

ІІІ ступеня – учень Конотопської ЗОШ № 10 Зубко А.С. (керівник Горшеніна С.П.), учень Конотопської СШ № 2 Шеляг О.О. (керівники Цибіна Г.І., Рибець С.Д.),

На секції «Нанотехнології та електронні прилади»:

І ступеня – студент КІ СумДУ Логвінов А.М.;

ІІ ступеня – студенти КІ СумДУ Жуков П.П., Мороз В.А..;

ІІІ ступеня – студент КІ СумДУ Годунов І.М.;_DSC0067 - копия

На секції «Педагогіка, психологія та методика викладання»:

І ступеня – учень Конотопської ЗОШ № 10 Васильєв Б.В., учень Конотопської міської гімназії Верещака Я.В. (керівники Сагітова Т.І., Цикарєва Н.С.),

ІІ ступеня – студент ІПТ КІ СумДУ Отрох Н.С. (керівник Бадьор І.В.), учень Конотопської ЗОШ № 10 Білевська Д.А. (керівник Ковальчук З.В.),

ІІІ ступеня – студент ПТ КІ СумДУ Ніколаєнко І.О. (керівник Туманова Ю.В.).

За результатами роботи конференції ряд наукових розробок рекомендовані до участі у Всеукраїнському конкурсі студентських наукових робіт в 2015 року. Отже, наукові дослідження продовжуються!