Особливості прийому у 2014 році

Для вибору вірної стратегії вступу до університету необхідно врахувати такі особливості прийому у 2017 році

1. Обов’язкове незалежне тестування.
2. Можливість участі у конкурсі.
3. Можливість вступу і навчання із вашими знаннями.

Кожна особливість вимагає вірної тактики, додержуючись якої ви збільшите власні шанси:
-зареєструйтеся на пробне тестування. Якщо є фінансові проблеми-тренуйтеся по тестам на сайті;
-зареєструйтеся на незалежне оцінювання. Зможете самі-молодець. Але гарантію дадуть у пункті тестування де перевірять на помилки;
– розробіть собі графік підготовки включивши до нього усі дати.

Для того щоб прийняти участь у конкурсі треба протестуватися з тих предметів які потрібні університету. Але перелік з укр.мови, математики, фізики, історії, географії(біол.,хім.), іноз. мови задовольнить вас повністю і дасть змогу маневрувати влітку при аналізі конкурсу. Тому
-ні в якому разі не обмежуйтеся трьома тестами. Раптом двійка-провал. Радимо мати запас.
-до літа ви мусите мати усі документи тому питання (з паспортом, пільгами, судами, тощо )треба вирішувати зараз.

Десятки університетів готують за однаковими спеціальностями. Згадайте про синицю в руках. Оцініть свої здібності і можливості батьків. Поміркуйте, як не загубитися у великих університетах і де вам вдасться реалізувати себе і допомогти сім’ї.
-якщо ви пільговик і склавши тести на 100 балів вступите до головного університету, то маєте гарантію що його ви не закінчите і причому самі цього будете бажати.

Існує ще багато порад. Якщо вони Вам потрібні то- Допомогти у питаннях пов’язаних із вступом Вам зможуть у пунктах реєстрації і у відділі довузівської підготовки. Там можна отримати будь яку консультаційну допомогу.

Тел.(05447) 2-39-91, або [email protected]