Презентація книги

Побачила світ книга історії і сучасності політехнічного технікуму “Це нашої історії рядки”. Вітаємо місто,  колективи і випускників усіх років із цією непересічною подією!

 5 жовтня відбулася презентація книги «Це нашої історії рядки. Книга нарисів з історії Політехнічного технікуму КІ СумДУ у фактах, подіях, іменах».
Привітати заклад зі знаковою подією зібралися представники міської та районної влади, краєзнавці, педагоги, випускники різних років, добрі друзі та надійні партнери.

   Політехнічний технікум з його багаторічною історією сьогодні стоїть на порозі свого 130-річчя. Вперше узагальнити відомості про нього пробували ще 60 років тому. Ентузіастами зі збору інформації стали тоді, у повоєнні роки Костянтин Бойко та Федір Стеценко. Але через різні причини матеріали так і не побачили світ у друкованому вигляді.
Над сучасним виданням працювало багато людей, серед яких викладацький склад технікуму, краєзнавці, митці та багато інших. Наклад книги складає 1 000 екземплярів.

« Сьогоднішня подія є непересічною не лише для навчального закладу та освітянської галузі нашого міста, а й для Конотопа в цілому”, – зазначила у своєму привітальному слові секретар міської ради Тетяна Сизон. – Це заявка про те, що в Конотопі функціонує потужний навчальний заклад, який не обмежується лише навчальною та виховною роботою, а ще є осередком волонтерського, патріотичного, культурного руху нашого міста. Хочеться, щоб саме з таких, радісних, подій складалася історія Конотопа, і щоб кожного дня все більше людей дізнавалося про таке місто в Сумській області, як Конотоп».

Варто зазначити, що на сьогоднішній день Політехнічний технікум КІСумДУ є лідером серед закладів освіти нашої області. В історії нашої держави він був одним із перших технічних залізничних училищ. Уже протягом 128 років технікум є осередком технічної творчості та науки, освіти та духовності із якого і виріс Конотопський інститут. Це сучасний інноваційний заклад вищої освіти, який має 16 000 випускників, 1000 студентів, та 70 викладачів. Освітній процес здійснює професійний педагогічний колектив, в числі якого 4 кандидати наук, 35 викладачів вищої категорії, 7 викладачів-аспірантів провідних вишів України.

Книга про історію технікума видана в рамках проекту “Знаємо свою історію” громадської організації “МОС “Новий час” – переможця міського конкурсу проектів інститутів громадянського суспільства у сфері соціального життя м. Конотоп.