Проект – У день Святого Миколая

Організація та проведення театралізованого дійства до Дня Святого Миколая для вихованців дитсадків, учнів молодших класів шкіл міста.
Дата відкриття проекту – 01.12.2006 року
Ініціатори проекту – Швидка Алла Іванівна

Проект - У день Святого Миколая

З ініціативи студентів Політехнічного технікуму та Конотопського інституту СумДУ спільно з Молодіжною організацією студентів «Новий час» щороку в стінах закладу відбувається театралізоване дійство «В День Святого Миколая» для дітей дитсадків та учнів шків міста. Зранку студенти радо вітають дошкільнят, яким демонструють цікаву святкову казку у таке гарне дитяче свято, як День Св. Миколая. Театралізоване дійство готується ретельно – студенти використовують весь свій хист та досвід з минулого для створення справжнього зимового дива на сцені. Також діти мають нагоду милуватись гарними художніми номерами, змістовним екскурсом у культурне минуле нашої держави. На захід завжди запрошуються вихованці центру реабілітації дітей з обмеженими фізичними можливостями. Дитяче свято ще ніколи не закінчувалось без солодких подарунків для дітей. Так, мета щоразу досягнена – студенти можуть влаштувати святкову казкову атмосферу у затишній залі та запалити в серцях дітлахів міста вогники надії, любові та щастя.