Проект – Вечори відпочинку

Організація та проведення молодіжних тематичних вечорів відпочинку для учнівської та студентської молоді міста (відзначення свят, заходи по пропаганді здорового способу життя тощо).
Дата відкриття проекту – 17.11.2006 року
Ініціатори проекту – Охріменко Сергій Михайлович

Проект - Вечори відпочинку

Як відомо, студенти – це люди, які вміють гарно вчитись, але ще краще вони уміють розважатись. Мабуть, неможливо уявити студента, який не любить дискотеки. У нашому місті таких закладів чимало, але одним з найкращих, звичайно, є Молодіжний центр ПТ та КІ СумДУ. Багато сил було вкладено для реалізації своєї мрії студентами нашого технікуму та інституту. Можна сказати, що завдяки їх праці він і був відкритий. Будівельні загони, ремонтні бригади, ініціативні групи – дуже багато студентів зробили свій власний індивідуальний вклад у становлення Молодіжного центру КІ СумДУ. До мети йшли стрімко. Такі проекти як «Наблизимо відкриття Молодіжного центру» Пасічнюка Максима та «Молодіжний центр – студентам» Горбенка Андрія заслуговують на особливу подяку.
Члени ініціативної групи «Диско», сформованої 3 роки назад, роблять все для того, щоб відпочинок студентської молоді був змістовним та різноманітним. Склад групи постійно оновлюється, але правила та обов’язки, започатковані першим складом групи, вважаються незмінними. Вони лише постійно оновлюються та формуються під впливом часу та бажань молоді. За роки діяльності Молодіжного центру багато чого змінилося для того, щоб задовольнити потреби молоді. Зараз це одне з найулюбленіших молоддю місць проведення свого дозвілля. Студенти нашого закладу з величезним задоволенням проводять тут свій вільний час, запрошують своїх рідних та знайомих і є горді тим, що вони навчаються саме у нашому навчальному закладі, який став для студентів рідним домом під час навчання та поза ним.

%d bloggers like this: