Проект – За навчальний рік втомився – влітку оздоровився!

Організація масового оздоровлення молоді.
Дата відкриття проекту – 01.05.2001 року
Ініціатори проекту – Гребеник Тетяна Вікторівна

Проект - За навчальний рік втомився – влітку оздоровився!

Відпочинок та оздоровлення студентів в нашому навчальному закладі стало вже традицією: кожного літа ведеться великий об’єм роботи щодо організації виїздів з такою метою Студентам надається широкий виріб виду оздоровлення: на Чорному та Азовському морях; в Карпатах; на базі відпочинку в с.Жолдаки; у наметовому містечку, с.Озаричі

Проект - За навчальний рік втомився – влітку оздоровився!

Відпочинок на морі є чи найактуальнішим видом оздоровлення у нашої молоді. Тим паче, що вибір місця та специфіки відпочинку завжди є: чи то відпочинок у Ялті, Солнечногорську, Гурзуфі, чи у м.Генічеськ, що на Арабатській стрілі Азовського моря. Організовуються масові виїзди на відпочинок – комфортабельний автобус збирає разом студентів, їх друзів та рідних. Кожного року відпочинок на морі – це безліч приємних спогадів, яскравих вражень та незабутніх моментів. Якщо ви вибрали відпочинок у горах – ми гарантуємо вам також багато приємного та незабутнього. Чисте гірське повітря, незабутні ландшафти Карпат та цікаві екскурсійні програми нікого не залишають байдужими. Але вже доведено нами, що недалеко від дома також можна гарно провести час та якісно оздоровитись. Наприклад, на базі відпочинку в с.Жолдаки: р.Сейм, сосновий ліс… Так, запахи дитинства, знайомі тим, хто мешкає у Конотопському районі. Якщо я бажання до нестандартного відпочинку – наметове містечко с.Озаричі радо вітає делегацію вашої групи. Пісні під гітару, нічне полум’я вогнища та пряний запах похідної каші нікого не залишить байдужим, а нічне орієнтування – задовольнити найнестандартніші потреби відпочивальників. Дійсно, студентський відпочинок має запам’ятовуватись назавжди. Саме тому необхідно, щоб він був різноманітним та якісним. Приєднуйтесь.