Щорічна науково-методична конференція

25 квітня 2013 року відбулась науково-методична конференція на базі Конотопського інституту СумДУ та його структурних підрозділів. Дана конференція виявилась ювілейною, вже 10-й рік поспіль захід збирає наукову громаду міста та інших регіонів. До участі було подано понад 180 заяв.

Основні напрямки, за якими заслухані результати досліджень:
Секція 1: Економічні проблеми сучасності та шляхи їх вирішення;
Секція 2: Сучасні аспекти теорії та практики менеджменту;
Секція3: Використання сучасних комп’ютерних технологій;
Секція 4: Екологізація виробництва, ресурсозбереження;
Секція 5: Нанотехнології та автоматика;
Секція 6: Педагогіка та методика викладання.

У своїх виступах учасники конференції піднімали актуальні наукові проблеми, які стосувались: соціально-економічного, природно-економічного; сучасний стан теорії та практики менеджменту та управління; закономірності розвитку та виховання індивіда через призму психологічних механізмів; використання міжпредметних зв’язків при вивченні спецдисциплін; психологічні типи керівників, особливості встановлення, використання та аналізу первинних перетворювачів; моделювання систем з розподіленими параметрами, та багато іншого.
Позитивною особливістю нашого закладу є рівність як учасників-науковців зі ступенями та вченими знаннями, так і тих, хто робить перший крок у науку. Творчо мислити й результативно працювати, одстоювати власну думку в дискусіях із досвідченими колегами, конструктивно реагувати на критичні зауваження непросто, але саме такий шлях є перевіреним курсом до успішної наукової діяльності.

Щорічна науково-методична конференція