Співпраця та розвиток молоді Сумщини

30-31 березня 2013р. в м. Суми на базі дитячого табору «Ровесник» відбувся обласний захід «Форум молодіжних громадських організацій та органів студентського самоврядування: співпраця та розвиток», спрямований на налагодження зв’язків та подальшої співпраці активної молоді регіону.
Близько 30 представників студентських та громадських організацій області взяли участь у форумі. Молодь Конотопського інституту Сум ДУ представив Президент Молодіжної спілки студентів КІ СумДУ Бутурлім В. Б.
У рамках заходу першого дня були проведені тренінги «Комунікації та інформаційний простір громадської діяльності» та «Командна робота у ІІІ секторі», другого дня – «Фандрайзинг. Пошук ресурсів» та «Управління проектами». У заході взяли участь молодіжні лідери старших поколінь, які поділилися досвідом роботи у громадському секторі. Форум закінчився підведенням підсумків та обговоренням існуючих проблем молоді Сумщини.
Акумуляція активної молоді – одна з основних задач сьогодення.

Співпраця та розвиток молоді Сумщини