STEAM-освіта

Яку спеціальність слід вибрати щоб не прогадати? Який фах перспективний? Ці питання задає собі кожен абітурієнт вибираючи освітню траєкторію.

             Ми живемо у переломну епоху розвитку нашої цивілізації. Цей перелом називається науково-технічна революція. Наука і техніка нероздільно пов’язана з людським суспільством і його розвитку ми завдячуємо зараз саме їм. Погляньте на стрімкий злет інформатизації, розвиток сучасних технологій транспорту, електроніки та комунікацій, які зробили цей світ глобальним. Постає питання чому ми завдячуємо у першу чергу?

І правильною відповіддю це запитання буде МАТЕМАТИКА.

          Чому саме вона?  Тому що це універсальна мова на якій говорять науки. А науки, як відомо, змінюють світ.

          Аби не жалкувати у подальшому ми радимо Вам поринути у світ науки, законів природи і математики. Ц це зробить вас освіченими, конкурентно здатними, сучасними, креативними і перспективними фахівцями. Ми абсолютно впевнені що такий шлях дозволить розвинути власну творчість, поринути у глибини самосвідомості і допоможе вам знайти себе у самореалізації.

               Ми пропонуємо Вам спеціальності у яких математика посідає очільне місце оскільки вона є базою електроніки і сучасних інформаційних технологій, моделювання у прикладній механіці, економічного аналізу і прогнозування в управлінській діяльності.