Студентська весна

Вітаємо переможців  міського фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна»: Мирошниченко Дарію , Кизим Тетяну, Марченко Євгенія, хореографічний колектив «Аrtez» та Рок-гурт «Новий день»( Штраніна Євгенія, Часник Євгенія, Шмаков Сергія).  Чекаємо на нові таланти!

Студентська весна

29 березня в актовій залі Конотопської філії Європейського університету відбувся відбірковий тур обласного фестивалю молодіжної творчості «Студентська весна-2012», участь в якому взяли студенти ВНЗ І-ІІ та ІІІ-ІV р.а. міста.
Учасники вражали своїми вокальними, хореографічними та театральними здібностями. І місце в номінації «Музичне виконання» посів Авраменко Олександр, студент КІ СумДУ, виконавши інструментальну композицію відомого композитора Римського-Корсакова «Політ джмеля». У номінації «Хореографія» І місце виборов танцювальний колектив студентів Політехнічного технікуму КІ СумДУ «Артез» з композицією «Время». «Відкриттям фестивалю» журі обрало студента ПТ КІ СумДУ Черевка Сергія. У нововведеній номінації «Найкращі ведучі» перемогу отримала пара Черевко Анастасії та Танського Володимира (КІ СумДУ).
Почесне ІІ місце у номінації «Народний вокал» (малі форми) отримав дует у складі Заславець О. та Науменко Т. (КІ СумДУ), ІІ місце у номінації «Естрадний вокал» (соло) виборола Діденко Аліна (КІ СумДУ). Також ІІ місце у номінації «Народний вокал» (соло) отримала Радько Дар’я (ПТ КІ СумДУ), а ІІ місце в номінації «Народний вокал» вибороли хлопці з вокального ансамблю «Фортуна».
За зайняте ІІІ місце у номінації «Народний вокал» (ансамбль) було нагороджено ансамбль «Ліра» (КІ СумДУ) та тріо у складі Радько Д., Котлярової К. та Мірошниченко Д. (ПТ КІ СумДУ).Також ІІІ місце посів театр слова «Дивосвіт» (ПТ КІ СумДУ) у номінації «Театральний хист».
Переможці візьмуть участь в наступному турі обласного фестивалю.
Вітаємо наших талановитих студентів!

Студентська весна