СумДУ серед кращих

СумДУ серед кращихСумський державний університет другий рік поспіль отримав відзнаку «Лідер національної системи рейтингового оцінювання ВНЗ України» та диплом лауреата І ступеня V Національної виставки-презентації «Інноватика в сучасній освіті – 2013». Відзнаки ректору Анатолію Васильєву вручили перший заступник Міністра освіти і науки України Євген Суліма та президент Національної академії педагогічних наук України Василь Кремень 22 жовтня у виставковому центрі «КиївЕкспоПлаза».
«Лідером освіти» СумДУ став у номінації «Класичні університети» поряд із Київським національним університетом імені Тараса Шевченка та Харківським національним університетом імені В.Н. Каразіна. Диплом лауреата І ступеня заклад отримав за перемогу в номінації «Упровадження інновацій у презентацію діяльності вищого навчального закладу в інтернет-просторі».
Окрім того, у рамках виставки СумДУ отримав Подяку Міністерства освіти і науки України та Національної академії педагогічних наук України за активну участь і представлення освітніх інновацій, а ректора Анатолія Васильєва відзначено за активну організаторську діяльність із розвитку й утвердження освітніх інновацій.
Нагадаємо, Національна виставка-презентація «Інноватика в сучасній освіті» за своїм фаховим і науковим рівнем, поставленими на розгляд проблемами сучасного розвитку галузі освіти та чисельністю учасників є однією з найбільш рейтингових та широкомасштабних освітянських виставок в Україні. Цього року тут представлено близько 800 навчальних закладів, наукових установ, методичних центрів, регіональних і муніципальних органів управління освітою, видавництв, підприємницьких структур.