Сяйво надій

Робити добро – по силі кожному з нас

Найдорожче, що є в житті дорослих, – це діти. Саме з ними пов’язані всі наші добрі справи, надії та прагнення. Віддавати дітям краще, наповнювати радістю їхнє життя, робити все можливе, аби кожен день був безхмарним та радісним – відповідальний та святий обов’язок для кожного, хто дбає про майбутнє своїх дітей. Багато дітей з обмеженими можливостями, дітей-сиріт, дітей, які залишилися без батьківської опіки, потребують додаткової уваги, турботи та підтримки.
На щастя, у нашому навчальному закладі достатньо тих, у кого гарні вчинки не забирають багато часу, вони робляться паралельно з основною роботою,адже завадити таким справам може лише одне – небажання допомогти, а не брак часу.

Сяйво надій

І доказом цьому є щорічний благодійний творчий фестиваль для дітей з обмеженими можливостями «Сяйво надій». Цей фестиваль відбувся у нашому навчальному закладі втретє і став уже традиційним. Захід був організований з ініціативи Молодіжної організації студентів «Новий час», а також ПТ та КІ СумДУ. Участь у фестивалі взяли вихованці благодійного фонду «Відень», Конотопської загальноосвітньої санаторної школи-інтернату І-ІІ ст., вихованці Конотопської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату І-ІІ ст. та Благодійного фонду «Серця любові».
Учасники радували глядачів як сольними, так і колективними виступами. Залою лунали улюблені з дитинства пісні, вірші та гуморески. А скільки яскравих танцювальних номерів! Запальний і веселий гуцульський танок, чаруючий східний, тихий і заворожуючий вальс. Ведучі фестивалю із задоволенням представляли все нових і нових виступаючих, а глядачі, тамуючи подих, чекали, чим ще здивують їх маленькі таланти. А вихованці благодійного фонду «Відень» подарували справжнє театралізоване дійство, захопивши своїм артистизмом! Факір, клоун, дресирувальник зі своїми підопічними і навіть веселий дракоша – символ цього року – це неповний перелік усіх талантів цих діточок. Бурхливі і щирі оплески не вщухали цього дня.

Сяйво надій

По завершенню заходу усім учасникам було вручено яскраві грамоти та подарунки, які ще довго нагадуватимуть їм про дивовижний фестиваль. Але, погодьтесь, найкращі подарунки – увага, ласка, теплі слова і побажання добра, щастя, дружніх стосунків, злагоди та здійснення дитячих мрій.
Це неймовірне відчуття, коли ти даруєш комусь добро, а натомість отримуєш радість та посмішку, коли ти знаєш, що дійсно допоміг. А посмішки на обличчях дітей ще раз доводять, що робити добрі справи не лише приємно, а й корисно. Чому б не подарувати цим дівчаткам і хлопчикам прекрасне свято і побачити їх щасливі обличчя! Потрібно зовсім небагато, щоб в дитячих очах засяяли зірки.

Яшина Т.В.,
Фахівець поза навчального відділу КІ СумДУ